Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Engine management system faulty
Hanz 397
02.10.2023 19:07 - Re: Engine management system faulty
U??vate?
Milý Jardo, nikdo z tebe blbce nedělá, to tady svou hysterií zvládᚠsám. Naopak, ty, místo toho, abys na Pevana zareagoval (když kolikrát reaguješ i na to, co už je zbytečné) tak jsi začal blbce dělat z nás. Víš, to, že něco neznáš, neznamená, že to neexistuje. Já jsem si do tebe rýpnul (a myslím, že mě znᚠnatolik dobře, abys věděl, že jsem to myslel opravdu jen z legrace) a celou věc jsem považoval za uzavřenou. No, mýlil jsem se (vidíš, uznám, že jsem se mýlil - v odhadu tvé schopnosti poznat rýpnutí) a ty místo, abys to hodil za hlavu a zasmál se tomu, jsi tady začal zahazovat výučák, mávat osmdesáti lety praxe a miliony spokojených zákazníků s miliardami vyřešených špeků. Proč? Všichni to vědí, že umíš. To bych se zase klidně naopak já mohl cítit tak, že ze mě dělᚠneschopnýho nýmanda. No, necítím. Popravdě je mi úplně jedno, co si o mě myslíš. I proto jsem na ty tvoje další příspěvky už nereagoval a ani reagovat nechtěl. Ale prostě mi to nedalo, protože tu nejsou a nečtou to jen "staří členové", kteří nás oba znají, ale hlavně proto, že tu jsou i noví, kteří, když si tohle vlákno přečtou, tak si budou myslet, co to tady je za trotly, kteří se hádají o takovou marginalitu, jakou je název součástky... Takže, se prosím tě prober, přestaň hysterčit a dělej to, co umíš nejlíp - opravovat Citroeny, aby jich ještě hodně a dlouho jezdilo.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator