Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Po opravě nestartuje / C5 II 1.6HDi
Venouch
14.08.2023 16:17 - Re: Po opravě nestartuje / C5 II 1.6HDi
99
autodiag napsal(a):
zahod ten ELM jak daleko umis hodit
naloz to auto a odvez ho k nekomu kdo vi co dela a jen slepe nemeni vse co mu na internetu poradi ,jako ty
vysledkem bude usetreni financi a fungujici auto mnohem rychleji nez kdyz tady resis neresitelme,nikdo auto nezna,nevi co se s nim delalo,co se menilo a proc,zadne dynamicke merene hodnoty,zadne mereni atd atd atd
proc se poustis do neceho co vubec neznas ? aby jsi usetril ? opak je ve vetsine pripadu pravdou


No neřekl bych, že nic neznám otázka názoru a náhledu. Jelikož je to nepojízdné nehodlám to nikam tahat. ELM staršího vydání mi toho na tom autě ukázal víc než Icarsoft Fr.2 cz pořízený za cca 5tis. Ty data byly jen vyfocený na tabletu a právě z ELM. Ano rád bych aby to ještě jelo samo to auto ale take bych to rád zjistil co a proč. Už nejde o šetření ale také se něco o tom dozvědět. Živit se tím nehodlám a rozhodně nikoho nenutím na moje psaní reagovat. Diskuze je dobrovolná. Věnoval jsem tomu dost času tedy když byla chu a počasí. Pravda nechci slepě měnit. Ale slepě už jsem vyměnil dost a nechtěl jsem to vzdát. Koneckonců jeden se takto trápil a nakonec byla pootočená vačková hřídel na jednom válci. Trápil se také dlouho. No třeba je to i můj problém.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator