Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Po opravě nestartuje / C5 II 1.6HDi
Venouch
13.08.2023 19:42 - Re: Po opravě nestartuje / C5 II 1.6HDi
99
Tak Vás všechny zdravím, pokud chcete ještě řešit můj problém. Nasadil jsem jednoduchou diagnostku ELM 327 a přes tablet propojil s Car scennerem Pro staženým s google Play. No používal jsem to i v minulosti ale je fakt že někdy zlobí to propojeni. Takže hodilo to chyby, P1462, 0113,0104,0069, 1350. Není zapojené potrubí sání od vzduchového filtru se snímačem "protékajícího vzduchu". Zapojené na syrovo bez pomocného drážkového řemenu takže bez nabíjení a hydraulického čerpadla na servo bez klimi. No chytlo opět tak nějak na 3 válce vše dokola co už jsem psal. Tak podle diagramu podle otačkoměru v autě se to plácalo tak na necelých 800otáček,podle diagnostiky třeba 3067 rpm tlak paliva ve vedení 44400kpa, takže to bylo jen mžitkové uvedení protože to hrozně kolísalo to samé je s tlakem v mžikovém provedení tlak 3180 a hned propad na 3000 či 2900 nahlej nárust v mžiku na 3160 a samozřejmě nesmyslně odměřené otáčky v kolísavém měřeném průběhu, které dle diagnöstiky jsou nad nebo kolem 3 tis a přitom se to sotva mele. Ale čidlo otáček a spodní rozvodové kolo jsem měnil. i vše co už jsem dříve popsal. Už je to asi jen hozená rukavice na to přijít. Mnoho úsilí a peněz s výsledkem 0 a stále nevím proč se mi to zastavilo jen tak na silnici. Palivový filtr jsem prosím měnil před rokem a myslím že tok nafty až po tlakové čerpadlo je v pořádku.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator