Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Neoriginální autorádio do C5 I
WalkerCZ
01.08.2023 23:35 - Re: Neoriginální autorádio do C5 I
99
1 asi chápu, ale proto se ptám na rozdíly, pro nemechanika je to složitější se do problematiky dostat, co tedy funguje přes tento konkrétní +VAN ví někdo? přes CAN bus chápu že řada aut umí posílat více informací tam i zpět, tady tedy jen s connects2 klíček a ovládání pod volantem nebo ještě něco?
2 změřil jsem červenej G - v pdf 7 - a je tam 12V i po 2minutách (o moc dýl jsem neměřil) tzn chápu že se jedná o stálé napětí, pak sem změřil žlutej D v pdf 4 a tam je 12V jenom 2 minuty po poslední interakci s autem, tzn nejedná se o standardní zapojení kdy červenej je klíček a žlutej je stálá baterka, ostatně tak je i označeno na koncovce k rádiu červenej je tam označenej jako - acc a žlutej - B+12V, chápu že +VAN přenáší víc informací, a že "klíček" dělá až aktivní adaptér connects2, vyvstává otázka jaké je korektní zapojení bez aktivního adaptéru, logicky bych došel že je tedy "prohozeno" protože +VAN se po 2 minutách vypne nejedná se tedy o stálé +12V .. ještě je teda otázka co je modrej E resp 5 - typicky se jedná asi o napájení antény, tady je to popsáno jako +12V SW - měřil sem to ale mám pocit že tam buď 12V nebylo nebo se to chovalo stejně jako +VAN teď už nevím asi to ještě přeměřím jak se v tom budu vrtat

ovládání z volantu se mi zatím nijak nepovedlo, přemýšlím jestli se s tím budu trápit nebo pořídím nějaký univerzál, který se dá napojit bez connects2 (přece jen 1200 je víc jak 1/3 rádia ) dám tomu asi ještě pár dní, určitě by pomohlo jestli někdo nějak řešil tak přidat jak vyřešil

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator