Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Neoriginální autorádio do C5 I
WalkerCZ
01.08.2023 09:00 - Re: Neoriginální autorádio do C5 I
99
díky za spojení diskuse .. většinu už jsem vyřešil .. pro ostatní změřil jsem, že je prohozen D,G žlutá a červená, zbytek je asi správně.. další věc je že rádio se po 2minutách vytažení klíčku a poslední interakce s autem která dělá něco s elektřinou (např zamknutí) vypne, chápu tedy že pokud nepořídím adaptér je toto jediné možné chování, auto má každopádně nějakou vlastní logiku s nakládání s elektřinou tzn jestli prohození vodičů něco zásadního udělalo je otázka

a jestli tedy správně chápu pokud bych koupil .link. s propojovacím kabelem .link. nedostanu kompletní canbus ale pouze ovládání z origo volantu, je to tak? nebo bude fungovat i něco dalšího? Nejedná se tedy o canbus v pravém slova smyslu?

ještě tip s kamerou, červený drátek vedoucí v rámci dlouhého propojováku cinch až ke kameře jsem napojil na růžový vodič s označením back na rádiu, po připojení následně sepne kameru viz obrázek, mohlo by se někomu hodit

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator