Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Po opravě nestartuje / C5 II 1.6HDi
Venouch
08.07.2023 07:49 - Re: Po opravě nestartuje / C5 II 1.6HDi
99
Tak dlouho jsem se k tomu nedostal a řešil vše po kouskách, vyměněn EGR ventil, jedno zdvihátko, 7 vahadel, dosazen nový snímač otáček i k vačkové hřídeli. Vyčištěné sání (plastový blok nad hlavou a sací kanály v hlavě) bylo to strašně zakarbonované. Postavil jsem zpět rozvody a chytne to jako na tři, když to nechám nějakou dobu tak se chytne asi i poslední válec. Když už to dostalo řekněme normální zvuk tak když chci přidat opět to jen škube a nejde do otáček a jako když jeden ten válec má razantní předvstřik. Dal jsem diagnostiku a vymazal chyby. Když to běželo zkusil jsem pak zase chyby vyčíst a nic to nenapsalo. Jsem zklamanej myslel jsem že to se mnou alespoň ješte rok dojezdí. No nějak hledám sílu se v tom dál hrabat, je to o počasí i o nějaké chuti a čase. Jak tedy mám změřit a čím ten tlak v Railu? No myslel jsem ještě jako možnost vyndat ten tlakový regulační ventil ale co asi na něm uvidím?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator