Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nefunkční originální autorádio / C5 III
Jiri H
19.12.2022 10:19 - Re: Nefunkční originální autorádio / C5 III
99
Ahoj, jsem nováček. Zaregistroval jsem kvůli řešení mého problému s orig. autorádiem RT4. Přestalo fungovat s tím, že na displeji je výzva po upgrade cd. Díky nefunkčnímu radiu, nefunguje také ostatní funkce (parkovací čidla, venkovní teplota, tempomat, radio, navigace...) Dal jsem to do orig servisu Citroen Babiš Mnichovice, tam sehnali požadované cd a systém upgradovali. Avšak nefungovalo to dobře. Po nastartování se rádio snaží "načíst" systém, pořád si sahá (teď domněnka) na HDD a trvá mu než se spustí, někdy 5min, někdy i 20min. Teď už se nespustilo vůbec a opět požadavek na upgrade. Vložil jsem tam to cd které jsem si ze servisu vyžádal a po cca 30 min načítání a kopírování souborů se rádio spustí a třeba funguje další dvě jízdy s tím, že má problémy se spustit. Nyní opět zase nefunguje. V servisu mi řekli, že to neumí opravit jinak, než výměnou celého radia, kde si řekli částku pomalu rovnající se hodnoty celého vozu. Můj dotaz zní, můžete mi doporučit někoho, kdo se vyzná v této problematice a mohl bych se na něj obrátit? Ideálně Praha + Středočeský kraj. Děkuji za případnou pomoc.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator