Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
Světlonoš
28.09.2022 13:20 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
Za?iato?n?k
Byl jsem to samé auto projet v sobotu na té převáděcí akci.
V bodě 2,3,4 se naprosto shodnu s Rimmerem.
K bodu 1 za sebe řeknu, že po přepnutí do sportu to jede docela pěkně. Není tam takové pocitové nakopnutí jako u silné nafty, ale 130 je tam za chvilku. Převodovka pracuje skvěle, díky jim za zachování klasického automatu.
K bodu 2 dodám, že už by ta móda lesklého černého laku v interiéru mohla skončit. Volič převodovky není hezký, ale zase nezavazí, bude to o zvyku. Pocitově interiér na místě řidiče člověka více obklopuje, ale vlezl jsem se. Měřím sice jen 180 cm, ale postavu mám spíše jako Zdeněk Srstka, široké záda a ramena a šlo to. Potvrzuji, že středový "tunel" je v přední části zbytečně široký.
Bod 3 vyšší světlost podvozku nemá negativní vliv na jízdní vlastnosti, vystupuje se z toho pohodlněji.
Bod 5, místo vzadu za mě dostatečné na délku, můj pocit byl, že je to trochu užší než konkurence.
Bod 6, ano není to kombi, není to Superb, ale na "liftback" je to v průměru. V případě potřeby se dá vyhodit ten pořadač pod podlahou. Postrádám využitelnější boční kapsy v kufru, ideálně s "dvířky".

Takže motor, převodovka, podvozek jsou OK, zpracování a výbava neurazí.
Při koupi bude hrát roli vyjednaná cena.
Bylo by krásné, kdyby vytvořili i variantu kombi, praktičnost auta by se hodně vylepšila.
Vůbec netuším jak to bude jezdit se základním motorem. Dvoulitrová nafta by byl ideální pohon. Ach jo.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator