Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Bouchání na nerovnostech
RimmerCZ
01.09.2022 10:51 - Re: Bouchání na nerovnostech
U??vate?
Ahoj, resim bouchani na nerovnostech na predku. Boucha prava, ale trosku zacina i leva. V rizeni to necitim, nejvic to klepe po nejake drkotave ceste, kde jsou treba vetsi uvolnene kameny a tak. Auto normalne pruzi. Nemuzeme na to s mechanikem prijit. Zespodu na zvedaku nic nezjistil. Zkusel jsem auto rozkyvat nad kanalem a sahat na cepy a nic. Zkoseli jsme nad kanalem prejizdet kus dreva ale taky nic. Minuly rok jsem menil kosti a ty drahe spodni cepy na tehlici. Pri tom prejizdeni fosny jsem zkousel jak se chova horni ulozeni na pistnicich a bylo citit, ze se to tam hybe. Pistnice maji najeto cca 100tisic, menil jsem je ve 140tis, protoze tekly. Ted mam najeto 240. Bouchani jde slyset jen vevnitr auta, venku nejde slyset skoro nic. Napadlo me, jestli to nemuze byt neco s tim hornim ulozenim treba, nebo jestli nemuzou byt spatne koule, ale zas pruzeni funguje v pohode. Auto jede rovne, netahne nijak ani pri rozjezdu nebo brzdeni. Nemeli jste nekdo nejaky takovy podobny problem?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator