Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Automatická převodovka - nejde zařadit rychlost / C5 III
Hanz 397
25.07.2022 12:08 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
U??vate?
kostka napsal(a):
Ahoj, mam C5 III, 2.0 bluehdi, automat, najeto 215k km. Po delsi ceste ve vedru jsem zastavil na benzince a pote pri vyjezdu zpet na dalnici prevodovka z 2 na 3 skubla, vyskocil engine fault a automat nechtel radit nad 2. Zastavil jsem, vypnul/zapnul motor a prevodovka uz radila normalne. Engine fault zustal po zbytek dne (asi 400 km). Druhy den po vyjeti engine fault zmizel asi po peti minutach jizdy.

Razeni je plynule, obcas na 3 lehce kopne (to bylo i predtim). Olej nikdy nemenen.

Chci vas poprosit o radu, kam auto dat na diagnostiku/opravu. Zda ZP Automatic, nekam jinam, jruze? Jsem z Brna, takze okoli Brna by bylo idealni, ale po precteni celeho vlakna, uplne nevim kam. Diky moc.

Kolik se s tim da jeste jet, kdyz engine fault zmizel? Potrebuji se s tim jeste vratit z dovolene.

Nemᚠchybu převodovky, ale motoru. Převodovka jen zareagovala na nedostatečný krouák.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator