Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chcípnutí a nejde chvíli nastartovat
Tomino77
04.01.2022 20:37 - prosba o radu - C5 přestává jet.
99
Ahoj všem, prosím o radu: mám C5 2003 2,2HDi 98kw. Začalo se mi stávat, že auto za jízdy chcíplo-přestalo jet a po zastavení a spouštění spínačky se místo bzučení pumpy v nádrži ozývaly takové tupé rány z té pumpy(takové jako bouchání). Po pár minutách pumpa v nádrži většinou zase při opakovaném spouštění spínačky zabzučí, natlakuje a pak to chytne na šup. Když pak jedu tak, že to nevytáčím, jede to, klidně i déle. Když však přidám více plyn, zatáhne to, pak hned chcípne a pak zase při spouštění spínačky několik minut ty tupé rány z nádrže .... Myslel jsem, že je to tou pumpou, tak jsem dnes koupil novou - Bosch, užil si super výměnu...asi někteří znáte... a s radostí jsem vyjel... po pár km naprosto stejný problém...auto při zátahu chcíplo a z nádrže zase naprosto stejné tupé zvuky, při zapínání spínačky, jako s tou starou pumpou. Nemáte někdo prosím tip, co s tím?....Dlouho se tam neměnil palivový filtr, ale nevím, jestli toto může takhle dělat kvůli něj.... díky.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator