Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Funkce tempomatu
robo
01.01.2022 20:07 - Re: Pískání vzduchu u oken
99
HELLMUT napsal(a):
Úložné prostory chybí, tempomat z kopce nebrzdí - ve staré když dám v Tunelu Blanka který je z kopce tempomat na 50 tak celou cestu jedu 50 a nemusím šlapat na brzdu, když páčkou ubírám tak rychlost klesá. V X7 dám 50 a za chvíli tam mám 70 protože z kopce se rozjede a nebrzdí ( obě auta jsou v automatu) čudlík( - ) vůbec nereaguje. O pohodlí ovládání ani nemluvím. Na staré vše krásně dostupné dvěma prsty tady v X7 musím pořád hledat knoflíky na volantu

vsetko dobre v novom roku vsetkym fandom c5 zaujala ma v tom zozname nedostatkov hore ze X7 nebrzdi na tempomatovu rychlost. a to je pre mna uplne super vlastnost. mame aj skusenosti s Mercedesom, ktory brzdi jak debil. hrozne. priklad dialnica, mam tempomatovych 130, teraz obehnem = pridam na 150, zaradim sa spat do praveho a dam nohu dole z plynu aby sa rychlost vratila na 130. a ten blb normalne brzi na 130!!! t iste z kopca, namiesto setrenia a vyuzivania gravitacie, to auto brzdi. brrr. ked chcem brzdim si sam...

na X7 mi rychlost krasne postupne klesa. no a co sa tyka piskania treba pouvazovat co sa s autom dialo predtym- ake zasahy. obcas sa mi stalo ze jemny svist byva na dialnici ked je bocny vietor

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator