Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna LDS - C5 I, II
Hanz 397
29.12.2021 12:23 - Re: Výměna LDS - C5 I, II
U??vate?
Tak tu máme takový, dalo by se říci, překladatelský oříšek
Mám tady už potřetí C5 I, která je tvrdá, jako šutr...
Když přijela poprvé, v nádobce na LDS byla nevábná nahnědlá emulze. Říkal jsem si, že asi někdo dolil vodu do ostřikovačů, takže jsem náplň vyměnil, vyměnil jsem koule, zkontroloval celou soustavu na úniky, netěsnosti, auto krásně pérovalo, tak jsem ho vrátil s tím, že ještě po nějakém čase LDS vyměníme znovu, protože vypláchne zbytky toho kekelu. Pán přijel po cca 1000 km, auto zase docela tvrdé a v nádobce zase emulze (to jsme tak nějak předpokládali) nicméně při odtlakování mi nádobka dost výrazně přetekla. Pán nic nedolíval (věřím mu to)... Tak jsme LDS dali opět novou, udělal jsem dost důsledně hladinu a domluvili jsme se na kontrole. Po nějakých 1500 km tedy pán opět přijel a situace se opakovala. V nádobce emulze a o cca 1,5 litru víc "náplně". Opět jsem zkontroloval všechny spoje, všechny hadice (napadlo mě jediné místo, kudy by se mohla do okruhu dostávat voda, ale i tak by byl vidět i únik oleje a to přepady) a nikde nic...
Takže otázka zní: do okrohu se evidentně někudy dostává (nejspíš) voda... Takže kudy?
Za jakýkoliv nápad, nebo zkušenost předem děkuji!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator