Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - benzínové motory
matra
19.11.2021 16:58 - Re: Antipollution system faulty - benzínové motory
99
carlos8 napsal(a):
zdravím kolegy mám problem na své c5 2.0.16v LPG jezdím ted jen na benzín a na plyn to same když přijedu třeba na křižovatku nebo někde zastavím necham motor bežet tak volnoběh je silně nepravidelný se sklonem zhasnou ale v zapětí vyletí do normálních otaček a a zas se chvěje a cuká celým autem, a při rozjezdu sešlapnu plyn a auto se nehne až se spožděním se trhavě dá do pohybu, za jízdy když mám třičvrtě plynu tak se dusí vypada to jak když ho někdo drží zezadu a nemá vykon po došlapnutí plynu se vzpamatuje a jede ale pustím lehce plyn a zas to dělá diagnostika nic nehlasí zadní lamba nová teplotní čidlo take a vsechny mozne cidla vymeneny s druheho funkcniho vozu

Zdravím, byla porucha nějak vyřešena? Podobně se mi začala chovat C5 2.0 16v po demontáži LPG. Nedá se udělat ani základní nastavení, po chvilce krásného pravidelného chodu se auto začne hádat a motor se zastaví. Odjezd z křižovatky je problém. Závada P1153 - nejde nastavit mezní hodnota klapky. Klapka 2x měněna beze změny.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator