Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Seřízení předních světel.
kajman
16.11.2021 17:50 - Re: Seřízení předních světel.
Za?iato?n?k
Tak jsem si zase pomohl. Včera ráno jsem přistavil auto do servisu na kontrolu výšky podvozku a hlavně na to seřízení světel přes regloskop. Auto jsem vyzvedl po práci už za tmy. Musím říct, že svítí naprosto skvěle. Ale dnes mě čekalo nemilé překvapeni - auto je strašně vysoko, jak jsem to uviděl, hned jsem věděl, že je zle. Měřeno na lemech předek 74,5cm zadek 72cm. V normální poloze. Původně jsem to měl 70,5 cm obě.
Dnes jsem se byl zeptat co s tím dělali, že je to tak vysoko. Takže to neseřizovali na korektorech, ale pomocí Lexie provedli korekce. Zadali tam nějaká čisla a hotovo. Tvrdili, že není problém, že už to mockrát dělali. Chtěli za to 800 ale peníze mi celkem bez větších problémů vrátili. Zase se potvrdilo, že skurvit si to můžu sám a zadarmo a nepotřebuju k tomu servis. Takže co teď s tím? Na kanál se deď nedostanu je tam rozebraná Tatra a je to nadlouho. Dá se to přes Lexii vrátit zpátky, když neznám ty hodnoty co tam dali? Systém pokus-omyl je asi blbost. Takže korekrory? Zítra je volno, tak se zkusím podívat co tam jsou za hodnoty.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator