Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Názory, spolehlivost / C5 III 2.0 HDi 103kW + LPG
Rio11
04.10.2021 15:45 - Re: Názory, spolehlivost / C5 III 2.0 HDi 103kW + LPG
U??vate?
Honzaho napsal(a):
Měl jsem tento motor v C5I i s LPG, najel jsem na něm něco přes 100 tis km, když jsem ho prodával měl najeto cca 460 tis (věděl jsem, že je stočený, ale až později v servise Citroen z počtu servisních intervalů odhadli, že o 100 víc než jsem předpokládal). Přesto s motorem žádný problém, spotřeba LPG tuším 9,5l a nemělo na to moc vliv jestli poskakuju po Praze nebo jedu naložený na dovču 1200km. Stejný motor i s LPG má uživatel Rio11 (tímto ho zdravím), tak mne může ev. korigovat.


Také vás zdravím pane. Srovnávat motor 2.0 16V v C5 I a C5 III (X7) asi nejde. Můj motor má nájezd 400 tkm a možná i víc, z toho na LPG asi 350. Motor je naprosto OK žádný problém s ním není. No a výkon, na normální jízdu to naprosto stačí. Však C5 není sportovní vůz ale pohodlný cesák. No a pro původního tazatel moje zkušenost LPG se rentuje jen když se jezdí dlouhé trasy. A ročně to nejede víc jak 25 tkm. A nebo když si to chci nechat dlouhá léta. Jako já, mám ho již desátým rokem. A pohoda a pojedeme spolu dál.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator