Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké mám autorádio? Jaké jsou možnosti?
HELLMUT
04.07.2021 10:48 - Re: Jaké mám autorádio? Jaké jsou možnosti?
U??vate?
To bluetooth...
Jsou ještě nějaké jiné možnosti?
Líbilo by se mi něco jako USB.
Mám v loketní opěrce ten USB vstup.
Kdyby byla nějaká "krabička" co by přijímala signál bluetooth z telefonu a posílala ho do rádia tím USB vstupem bylo by to super! Tahle výše zmíněná krabička za 20 euro z Alza se musí nabíjet. V tom USB je proud ne? Jako v kastlíku mám taky audio a video vstup ale není tam zdroj proudu. Hlídat nabíjení krabičky je na prd! To už rovnou můžu mít ten kabel do telefonu.
Prostě by se mi líbilo poslouchat hudbu bezdrátově...
Momentálně mám právě z kastlíku natažený kabel do telefonu. Připojit jen bluetooth a hrát by bylo super.
Ale teď mě došlo že to je asi stejně problém , nebo telefon se mi připojuje bluetooth k rádiu na telefonování.
Takže asi nebude umět být připojen k rádiu na volání a ke "krabičce" na hudbu.
Nebo se pletu?


A ještě jeden dotaz, to USB v loketní opěrce, zkoušel jsem do něj dát kabel a nabíjet telefon. Nejdřív to šlo.
Tak jsem začal tahat kabel z loketní opěrky zasunutý pod středový tunel dopředu k mému čínskému držáku telefonu s bezdrátovým nabíjením.(Protože mě štve to mít napojené na zapalovač pod rádiem - další kabely co jsou vidět) když jsem to tam dotáhl tak to najednou nefungovalo
Přitom před tím to na zkoušku šlo...
Jak je to s tím proudem v tom USB?
Kde nejlépe vzít proud na ten držák telefonu a aby tam šel stále? Protože teď z toho zapalovače když vypnu klíček tak se už držák neotevře...Klidně bych zajel někam k elektrikářům ale nerad bych aby mi tu elektriku nějak "rozjebali"

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator