Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
HELLMUT
01.07.2021 21:11 - Re: Koupě Citroenu C5
U??vate?
Ano z toho N by to tam mělo jít rovnou bez brzdy Ale přiznám se že jsem to N nikdy za tu dobu co jezdím automatem nepoužil . N jsem využil snad jen když jsem měl zakouslou ruční brzdu a chtěl zjistit jestli už jsem ji uvolnil . Tak jsem dal N a zkoušel auto roztlačit. Jo a vlastně ještě když mě táhl na laně jsem použil Nko jinak nikdy 😁 Já taky samozřejmě vždy D a brzda. Ale někdy když vidím že je to na dlouho tak dám P . Pak samozřejmě brzda a D ale i tak mi to přijde minimálně stejně rychlé jako většina ostatních s manuálem. Taky musí dát spojku a 1 pak 2 a 3 🤣 to my s normálními auty už pak nerešíme a jsme dávno pryč

dkrcmar - počkej až dopadneš jako já, já když někdy náhodou sednu do předpotopního auta se třemi pedály, tak se rozjezdu naprosto v pohodě sešlápnu spojku zsřadím a plynule se rozjezdu dám 2 atd. Pohoda jazz. Jenže problém začíná u křižovatek - v tom okamžiku když je potřeba brzdit. Levá noha si klidně odpočívá v rohu a myslí si že má odpracováno, já sešlápnu jen brzdu jak jsem zvyklý. Takže hup a drc a auto chcípne A pak jsem za vola
Takže už se těm třípedálům vyhýbám jak čert kříži.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator