Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
HELLMUT
30.06.2021 21:02 - Re: Koupě Citroenu C5
U??vate?
dkrcmar napsal(a):
Dobry den,
tak uz mam 2litrovy 120kW automat (strieborna farba
Mam este otazku ku automatu, ked stojim na krizovatke (na rovine) a nechce sa mi drzat noha na brzde (nemam start/stop), mozem dat na N kym stojim? Alebo radsej nechat na D a zatiahnut rucnu brzdu (mam elektronicku)? Ci dokonca dat P?
A dalsia vec, som si vsimol ze pri normalnom rezime strasne rychlo preraduje (uz pod 2tisic otackami). Ked jazdim po meste kratke trasy, nie je lepsie jazdit v Sport rezime, aby sa motor skor zohrial a tak netrpel? Musim povedat, ze s tym automatom trocha v duchu bojujem, casto si hovorim, ze ja by som radil inak
Vdaka.

Já teda už 9 let co jezdím s automatem tak když stojím na křižovatce a nechci stát na brzdě tak to dám na P protože ne vždy všude je rovina aby to auto na N se někam dopředu nebo dozadu pomalu nerozjelo. Takže dát N a stát na brzdě trochu ztrácí logiku 🤣

Mám teď taky ten 120 kW dvoulitr. Bohužel opět černá barva - pojízdná pec
A tu elektrickou ruční brzdu jsem pořád nepochopil.
Doufám že to dělám správně že si jí vůbec nevšímám.
Po dojezdu se pravděpodobně sama zapne rozsvítí červená a když se rozjiždím tak to houpne a je snad odbrždená ( nesvítí červeně)
Už se těším do myčky , to bude divadlo až mě to bude táhnout zabrždeného
Už v pneuservisu bylo divadlo s ručkou...
Mechanik mi to nějak vysvětlil ale já už to zas zapomněl...
Přišlo mi to hrozně komplikovaný...

Jinak ta X7 možná houpe víc než dvojková a náprava je tišší ale stejně si pořád nějak nemůžu zvyknout.
Hlavně sedačky .Sice super že mají pamě nastavení na to jsem se těšil ale stejně to pokaždé přenastavuju. Pořád si nemůžu zvyknout. Pořád nemám ten pohodlný měkký gaučový posed z dvojkový, pořád mě někde něco tlačí.
A opravdu nechápu konstruktéry, jaký je problém když naučím sedačky pamě že se srovná po ženě z jejího nastavení že to taky nepřerovná zrcátka! To přece musí být snazší než vexlovat ve všech směrech se sedačkou. Proč to nepohne zrcátkem ?
No a ten digitální tachometr, to je pro mě krátkozrakého taky tragédie.
Ovšem panoramaticka střecha to je paráda, ta mě baví jak se to auto prosvětlí . Už to není taková temná kopka když to otevřu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator