Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Rozloučení s C5
shalafi
15.06.2021 21:56 - Re: Rozloučení s C5
99
robo napsal(a):
napis sem potom cosi o tej kii .

Vzhladom na cenu noveho je samozrejme nefer porovnavat Stinger GT s C5, ale od niecoho sa odpichnut musim. Moje prve vlastne auto bol trojrocny Golf V odkupeny z firmy, takze ked som potom po nejakych dalsich rokoch presadol do novucickej hydropneumatickej C5, bol to uplne iny svet. Rovnako sa citim aj teraz - sice som prisiel o komfort vyletnej lode a zaroven prechod skoro akymkolvek terenom, ale vyvazuje to 380 koni V zavislosti od jazdneho rezimu vie stvorkolka poslat az cez 90% vykonu dozadu, kde je navyse samosvor .. zaroven sa da stabilizacna aj trakcna kontrola uplne vypnut = drift mode uz len aby napadol sneh. Ono sa s tym daju robit psie kusy bez problemov aj na suchu, ale nerad by som oholil gumy hned prvu sezonu.
Ked sa clovek trochu ukludni, tak je to rovnako schopne rodinne auto ako C5 - rozmerovo skoro totoze (o 10cm dlhsie a o 1cm sirsie), kufor papierovo o 50 litrov mensi, ale vdaka liftbacku 10x praktickejsi. Kozu v aute velmi nemusim, ale predne sedadla su perforovane a ventilovane, vyhrievane su predne aj zadne (+volant). Podvozkovo je to naladene ako GT, dusu to z vas nevytrasie v porovnani s naozaj "sportovymi" autami typu Megane GT / Octavia RS / Cupra, adaptivne tlmice vedia celkom prijemne zmaknut v Comfort mode. 8-stupnovy automat radi velmi prijemne a volant ma asi 1,5 otacky do krajnej polohy (oproti tomu je C5 pri parkovani ako kamion - tocim, tocim a stale nemam plny rejd). Ma to kopu asistentov, chvilu sa to dokonca vie same udrzat v jazdnom pruhu s aktivnym riadenim, ale to je to posledne, co ja osobne od auta chcem. Vzadu pri cuvani z parkoviska potesi radar, ktory upozornuje na kolmo prechadzajuce auta. Full LED svetla nie su take uzasne ako Matrixy v Insignii, ale stale slusny nadpriemer aj na dnesnu dobu. Co je ale pre mna nepochopitelne, ze sa pri dazdi automaticky neprepnu z denneho svietenia na plne stretavacky, to zvladala C5 krasne po par cykloch stieracov akonahle zacalo prsat. Ma to hromadu reproduktorov od Harman/Kardon, subwoofer pod kazdym z prednych sedadiel, celkovo zvuk moju hudobnu dusu extra potesil.
Na kvalite spracovania si KIA opticky aj mechanicky dala velmi zalezat, 7r/150000km zaruka pri sportovom aute u mna vzbudzuje doveru, ze sa to asi tak skoro nerozsype. Interieru a palubovke nemam co vytknut, sice je tam modna dotykova obrazovka, ale zaroven je vsetko ostatne analogove a vsetko dolezite sa ovlada vlastnym fyzickym tlacitkom, co je v dnesnej dobe zial uz rarita.
Ale HLAVNE je to auto cervene, takze sa velmi paci aj manzelke A ako tak na to pozeram, mozem sa uz rovno zamestnat v oddeleni predaja, takze uz koncim ..

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator