Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co nového chystá Citroen
robo
15.04.2021 15:03 - Re: Co nového chystá Citroen
99
dik za tieto PR clanky a obdivne opisy. kedze doba sa zasa posunula, auto nie su iba tlmice a pruziny.
a tiez zalezi na uhle pohladu. ked vidim ako mi zacina korozia zrat tie zadne gule s tym blokom, a cela funkcionalita podvozku je postavena na tom snimaci vysky s tym tiahlom a cele to zavisi na jeho poootoceni, nepripada mi to moc uzasne.

co mi dava zmysel po x rokoch chodenia do prace je solar na dome [virtualna bateria] s elektromobilom... uz teraz denne reklamuju auto s dojazdom 400-500km, vykon 150kW, cena 31990E....Ak toto bude c5 X splnat, budem rozmyslat, ale cista c4 elektro je za 31tisic, tak C5 x bude 37tisic? c5 aircross hybrid 31tisic s statnim bonusom 6000...
sci fi ceny na PSA...citroen neni tuctova znacka? podla mna sa na nu premenila v poslednych rokoch. s celou plejadou asistenov prisli medzi poslednymi.....zrejme koli cene, cakali kym sa to stane masove alebo povinne. a tym ze to budu vlacit z ciny, sami priznali ze sa im do toho neoplati investovat v EU, lebo to budu kusove predaje. lacnejsie to nebude, o tom to fakt neni. dneska su platy 3x vyssie v cine ako pred 10 rokmi...plus logistika, doprava atd.
skor mi to pripada ze tie cinske verzie C5 co sme videli na mnohych fotkach , niekoho v citrone napadlo ze skusme to , no a benzinova c5 x na dialnici ?


inak ja osobne mam na starosti reklamacie cinskych dodavok elektronickych zariadeni, tak moj pohlad je znacne neobjektivny, by som vedel popisat...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator