Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
agos
23.03.2021 19:59 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
99
jruze napsal(a):
No taky už jsem to takto dělal (je lepší vyvrtat dirku zezadu a tyčku vyrazit - stane se že někdy jí závlařka než se střihne zničí tak dám jinou) , jenže on se nechtěl trápit s brzdičema




No mne ta zavlacka nešla vôbec rozhýba , aj to uloženie ktoré tam drží ta zavlacka je celé zahrdzavene, hýbe sa to až na tom druhom klbiku na tej tyčke , vrtaku sa tiež cez tu zavlacku nechcelo, spravím to inokedy a vymenim rovno manžety na piestoch, brzdy som rozhýbal a predpripravil na vymenu cca o mesiac ... veci mám nakúpené , ABS snímaču sa tiež nechcelo von, a musel som stihnú auto posklada aby zbytočne nedržali obsadený zdvihak ... inakšie v pohode robota len pri mojom niekedy zbytočnom perfekcionizme by som stym zabil vežmi veža času ktorý som nemal 😀, keď to porovnám napr s volvom s toho istého roku ktoré mám je vidno že čo sa týka karosérie , dielov nápravy atd je to Volvo oveža kvalitnejšie ( tam nehrozí že niečo nejde povoli , a karoséria hrdzu nepozná ) no ceny dielov sú skoro raz tak drahé ... inakšie je ten Citroën v pohode a v pomere k cene mu odpúšam neduhy

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator