Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Automatická převodovka AL4 - nouzový režim
sedlik18
02.03.2021 20:24 - Re: Automatická převodovka AL4 - nouzový režim
99
Zdravím, nenašel jsem podobný problém jako mám tak to zkusím zde. V lednu jsem dokončil kompletní výměnu vnitřku AL4. Sehnal jsem převodovku AL4 z roku 2011 a najetými 120k. Moje umřela v 280k, vyměnil jsem úplně vše (uvnitř to bylo jako nové, žádné známky používání na pásových brzdách a povrchu které brzdí, pouzdrech, lamelách, vyměnil jsem čerpadlo, filtr, olej, komplet všechna těsnění a o-kroužky, atd...). Auto pak jezdilo přes měsíc a 3000km, jen před 3 týdny v těch mrazech odmítla řadit 2/3/4. Když jsem nastartoval cestou z práce, musel jsem manuálně zařadit z 1-2 a párkrát takto, než to šlo a normálně jsem dojel. Pak druhý den už ale nic. Jezdí jen na 1 nebo R, vyměnil jsem tedy celý hydroblok, vypustil olej (ten byl ale jako když jsem ho tam dával před 2 měsíci), nikde žádné kovové špony na magnetech, krásná barva... Včera jsem zkusil diag, delphi se ale nepřipojí a druhý kabel co mám jen vyčetl hodnoty (teplota, tlak..), nedokázal ani vyčíst případné chyby. Měl jsem auto nastartované tak půl hodiny, olej se ohřál na 68 stupňů a pak převodovka najednou šla, řadila krásně hladce, vše fungovalo... Ráno a teď odpoledne ale zase nic a jen 1 nebo R. Nemyslím si, že by mechanicky bylo něco zle, ale kdyžtak hold vytáhnu celou hřídel a prohodím za tu, co tam byla.
co by mohlo být ještě zle? prosím o jakoukoliv radu

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator