Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy s topením v C5 II - klapky
Jarduk
27.02.2021 17:53 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky
Za?iato?n?k
Mám pocit, že má C5 už si že mě dělá totální legraci a brzy půjde do světa. Když před 3 lety padla zima, přestalo auto u řidiče topit a já mrznul. Klapky jsem nechal opravit a letos, když už konečně končí zima, auto se rozhodlo, že u řidiče bude naopak pouze topit. Kdyby to šlo aspoň kompletně vypnout a chladit jen u spolujezdce, ale jakmile nastavím u řidiče nižší teplotu, pustí to na mě doslova fén.

Když k tomu pripoctu, že před měsícem a něco se auto nechalo odtáhnout přesně 5 dní před plánovaným servisem a já nechal celkem 32k za uvedení do solidního stavu (2 vstřiky, EGR, žhavicí svíčky a baterie), tak je asi fakt čas. Jakmile člověk něco nechá opravit, něco jiného se do měsíce vysype. Už si zas stěžuje poloosa, silentbloky motoru už jsou v háji, tlumení už taky není ve formě. Koukám, že jakmile auto překročí 300 tisíc km, stane se z něj dost solidní kasička, kam je potřeba narvat tak 2x tolik, než je jeho aktuální cena.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator