Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chcípání a divné chování motoru / C5 III 2.0 HDi 103kw
oni
23.01.2021 13:29 - Chcípání motoru 2.0 HDi C5 x7 103 kw 2010
Za?iato?n?k
Zdravím lidi. Měl bych dotaz. Ted jak začlo mrznout tak se mi občas stane, že když chci ve městě podřadit teda zatím vždy jen při podřazování, tak jak šlápnu na spojku a spadnou otáčky, tak spadnou na nulu a motor chcípne. nastartovat jde až úplně autem zastavím. Dělá to zatim úplně namátkou nebo ničeho jsem si nevšiml. Jediný co, tak asi možná čim nižší rychlost, tak větší pravděpodobnost a teda už horší baterie, snesla by výměnu. K tomu občas třeba jedu tech 50 po rovince na 3,4 a když chci přidat, kde zařazenej stupeň to určitě dá, tak auto jakoby škubne, jakoby prodleva na plyn. Nedělá to často 1-2 za týden a to mam cca 30Km do práce a 30 km z práce. Diagnostika bude zítra, ale už se jednou koukalo a zatim nic neukázala. Tady jsem hledal, ale nic podobného. Eventuelně by mohlo být na vině čidlo klikovky nebo vačky? DRVventil? Nafta jen Benzina plus VIF. Díky za každej postřech.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator