Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
agos
08.01.2021 19:53 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
99
Dakujem za info, viem že už sú tu tie témy rozoberané no je v tom chaos, ja sa nebojím rozoberania brzd no vežmi sa mi do toho nechce 😀, ale ak nude treba spravím, čo sa týka toho vymedzenia tak som to dako extra neštudoval , no s opisu niektorých žudí je to brnkacka a niektorý v tom vidia vedu... asi najlepšie rozobrat pozrie a spravit, no s toho opisu o vymedzovaní ... čo frantici nevedeli v 2001 spravit celu zostavu nápravy na presno? Či používajú 30r patent? 😀( pre mudrcov... aj zostava s kuzelovimi ložiskárni sa dá vyráta na presno bez dodatočného vypodkladania a merania) ale ako som spomínal ešte som sa na to nepozeral , tak dnes večer pozriem a budem múdrejší, ale predpokladám že vonkajšie šálky budú na pevno v ramene a vymedzova budem samotné rameno v uložení + vôžu ložísk ( teda podkladat vnútornú čas ložísk)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator