Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
Wengi
02.01.2021 20:46 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
99
Neviem, pokial by som tam mal dos priestoru na manipuláciu prečo nie? Do tých brzd sa mi vežmi nechce, podložky na vymedzenie vôli byvaju v sade pri ložiskách? Ak by som mohol poprosi aký je postup pri tom odtlakovani cez diag? V akej polohe musí byt podvozok? Atd . Dakujem

Zdravím priatežu.
bolo by dobre da si do profilu auto.
Skôr ako a tu miestni Guruovia pototo...že sa pýtaš na veci, ktoré sú tu viackrát opisované...
Nič v zlom, ale nebud lenivý, nájdi a prečítaj tu na fóre ako odtlakova auto s diagnostikou či bez, je tu toho hodne a takmer blbuvzdorne popísané. (diagnostika ta priamo navedie na odtlakovanie a oznámi ti , že je odtlakované). Ja som zadné ložiská menil iba na niekožkých XMoch. Tam sú kuželíkové ložiská, myslím že sú aj v C5I a C5II a nikdy som ich nekúpil s vymedzovacími podložkami.
Na nete nájdeš rez zadnou nápravou tvojho auta a potom by si mal pochopí čo potrebuješ a aký bude postup (ak nepochopíš, nepúšaj sa do toho sám) a netreba ti podrobný návod..kto ti ho bude tu písa....???( ja som používal pri výmene:výkres rezu zadnou nápravou s vyobrazením postavenia ložísk, prípravky na vylisovanie a nalisovanie ložísk, pomôcku na odmeranie rozteče zapustenia ložísk, spožahlivú digitálnu 300 mm šubleru, mikrometer do 25 mm, momentový kžúč + ostatné náradie)
A ako píše jruze - je to naozaj lepšie dosta to celé von na stôl a takisto dôrazne a upozorňujem na jeho vetu: pri montáži správne vymedzi vôle - toto správne dodrža je alfou a omegou celej opravy !!!
Do prílohy som ti dal rez, podla ktorého som robil, samozrejme len pre informáciu.
Snáď som a aspoň usmernil...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator