Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Automatická převodovka v 1.6 a 2.0 - porovnání
Limak
25.12.2020 20:35 - Re: Automatická převodovka v 1.6 a 2.0 - porovnání
Za?iato?n?k
eisy811 napsal(a):
Za 4-5000€ nenajdes nic iste. Ja mam na aute najazdene cca 250 000 km a ma 2 chyby. Slzi tesnenie na tej klapke, osobne som uz zmiereny s jej vymenou a teraz zacal blbnut zadok, problem bude ten klb na vyskovom snimaci, lebo auto uz viac nez rok nejazdi, iba co bolo v servise koli poistnej udalosti…
Najskor si poloz otazku, kam, kde, ako pojdes riesit vadny automat, kolko to bude stat, ako dlho trvat oprava, az potom si poloz otazku, ci chces automat…
Vies kolko stoji ten hydroblok, ci spojkove lamely, hydromenic?
Uprimne, budes rad, ze natrafis na nestocene, este ako tak motoricky spolahlive.
Byt tebou, zabudnem na automat, radsej rezerva na ine, bezne veci, u tych aut za tie peniaze.
Alebo chces kupit vyhuntovanu skaplinu s automatom, navi, vydratymi kozenymi sedadlami?
Nedavno tu boli v mojom okoli 3 kusy C5 X7 na predaj, tak som bol zo zvedavosti pozriet, lebo aj ja premyslam o predaji, kedze okrem C5 mam este 3 auta a plus firemne.
Vsetky mali najazdene akoze 200 000 km.
Otvorim dvere, sedacky vydrete, na jednom az diera, vysedene. Zasmradene, zafajcene interiery, zvonku plno drobnych premacklin, na jednom svietila kontrolka motora, zevraj nejaka podtlakova hadicka , atd. Na dalsom zas motor hrkotal, spojka smykala, pneu na predku mali vonkajsom zjazdeny asi az na kord.
A u tretieho som nechcel ani startovat, to auto bolo tak zubozene, ze to snad moze kupit akurat nejaky potmavsi osadnik.
No a? Predali sa. Za kolko neviem, ale pytali za ne okolo 4500€ vsetci.
Pritom z tych fotiek na autobazare to nevyzeralo az tak zle. Samozrejma, ze boli v stave “len sadnut a vozit sa“.
Mimochodom, na jednom z tych aut chybala lista na celnom skle, aj by som mu ju daroval, ale bol tak arogantne neprijemny, ze som sa nan vy#ral

Dobre no tak si ma presvedcil na manual 😉 no ja mam na mojom poctivich 223tisic... A kolko mozem za neho pitat? Bojimsa 3500€... A to viem ze je v super stave....par skrabancou ale to od predchadzajuceho majitela...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator