Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chiptuning
agos
10.12.2020 12:34 - Re: Chiptuning
99
zhrado napsal(a):
RHZ v C5 mám cez 10 rokov. Hneď ako som to kúpil som to čipol. Malo to na tacho vtedy 144000km aj keď v diagnostike boli závady pri 250tis. Takže asi stočenka, neviem.. Teraz mám 340tis km. Spojku som menil asi mesiac dozadu. Lamele, tanieru ani dvojhmote nič nebolo. Odhrdzavelo len ložisko. Jediný problém je medzichladič ale ten s čipom nemá nič. Tie prvé proste prepúšali. Emisnou to minulý rok prešlo normálne. Spotrebu mám ja úplne v poho do 6. Poloosi, kĺby, prevodovka pôvodné.
Edit: turbo tiež bez vôže a ja som s ním nič nerobil..



A bol ten rozdiel v ahu po chipe citežný?O poloosi atd sa nebojím , jedine spojka je suca na výmenu ale to je brnkačka, (predošlá majitežka staršia pani od nova tak už spojka zaberá hore), kde si nechával spravit chip? Čo sa týka stavu auta je v pohode akurat pred chipom sú na rade ošetrenie korózie na podvozku, a vymena ložiska zadných ramenách ,všetko bolo ok len sa zrejme nepoužíval podvozok vo vrchných polohách , a ja ako nový majitež som sa stym hral cez každý obrubník hore potom dole a od vtedy to búcha aj vidie že tam je korózia a vznikla vola, ináč pohoda a premýšžam nad výmenou gúž odpruženia keďže predpis je 200tkm

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator