Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chiptuning
agos
09.12.2020 15:20 - Re: Chiptuning
99
Ahojte, som čerstvým majitežom C5 2.0 HDI rhz 80kw, auto je super akurat mi je strašne slabé , do RHZ som išiel naschval nakožko nemá fap a prišla mi to najvhodnejšia vožba , kopa žudí čo poznámka na tých motoroch 400tkm+ ja mám 200tkm od prvého majiteža,zachovalý kúsok , mojim štýlom jazdy mi príde aj dos vysoká spotreba napr oproti ocavii čo som mal 1.9tdi bxe 77kW oct mi brala na dlhých trasách 5.7l po chipe (pri 350tkm) isla spotreba dole cca o 0.5l a výkon bol neporovnatežný , (77kW bolo hrozné malo išlo to cca obdobne s c5)vzhžadom na inysystem vstrekovania nerátam že sa po chipe dostanem s HDI na čísla ako pri TDi pd ale momentálnych 6.5l na 100 diažnica 140km/h mi príde veža (všetky auta rátam real od plnej po plnu, a dlhodobo viac nádrži ) aké máte skúsenosti s chipom pri rhz? Ide mi Skorej o dynamiku a aby to nedymilo ako zetor ... chipovat dám určite aj s odmeranim najskôr asi profituning . Ďakujem

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator