Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Závada motoru / C5 II 2.2 HDi 125kW
Hanz 397
26.11.2020 15:04 - Re: Závada motoru / C5 II 2.2 HDi 125kW
U??vate?
autodiag napsal(a):
mno rad nebo nerad..kvalitni nahradni dil neco stoji ,o tom my dva spolu polemizovat nemusime ...kdyz pouzijes srac za par korun tak ten tam fungovat nebude a bude bud hned ci pozdeji chybu vykazovat...dalsi vec je porucha a porucha..napriklad,at zustaneme u tematu,tady je evidentne PTC ve skratu nebo prerusene,po vymene chyba zmizela tak za me neni vocem

pokud pouzijes kvalitni komponentu a na motoru je stale chyba prutoku,coz je to o cem pises (vsimni si dvou slov PRUTOK a PRERUSENI ) tak je treba hledat chybu napriklad v EGRu ,protoze vaha meri dobre ale prutok uz je mimo toleranci..ano normalne to jede ale vznika detonacni horeni a nim spojene dalsi problemy ..
napriklad novejsi motory s EDC17 pred nekterymi ukony,napriklad regeneraci ci kalibraci vstriku/cerpadla nejdrive provedou test vahy,auto jede normalne vse ok , ovsem jednotka rekne vymen vahu a dokud to neudelas neudelas pozadovanou operaci...

Jooo, tak jasně, pokud použiju váhu z Ali, tak nemůžu čekat zázračné zázraky, ale pokud to tak je i po vyměně za origo, nebo i za OEM náhradu a je to pořád stejné, tak jsem napsal, co jsem napsal. A ano, chyba průtoku, neb ní v žádném případě stejná, jako chyba přerušení. Ale právě to přerušení píše spooooousta biturb... A ty mají EDC 16... Ano, psal jsi novější 😉
Já konkrétně tu chybu mám taky a mám ji tam už asi 3 roky i po vyměně váhy za nový originál. Ale samozřejmě je potřeba odlišit tohle od "opravdové" chyby váhy...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator