Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Závada motoru / C5 II 2.2 HDi 125kW
bery2
26.11.2020 14:47 - Re: Závada motoru / C5 II 2.2 HDi 125kW
99
Chlapi nehádejte se je to zbytečné a myslím si že forum je od toho , pokud někdo má žádost či radu tak na ni nějak pokud je to možné reaguje . Tony_Z ta váha vzduchu vypadá že už je v pořádku, ale ta závada P023E je tam pořád a auto padne do nouzáku . Jinak než tam padne tak auto jede jak dobře . A vlastně ani když dám do vyhledávače tuto závadu tak nikde o ní moc nepíší . Jinak je diag čistý až na to že mi ukazuje čidlo teploty 130st C , což mi připadá absolutní , po odpojení čidla tak v diag má 50 st C a zahlásí to jeho chybu. Měli to už ve 2 servisech a vždy na nic nepřišli , v jednom mi dokonce vyčistily i fap a měl O% ,ale ten se zanáší po ujetí asi 150 km se rychle zanáší ,teď už je na 40 % . V okolí nemám nikoho kdo citroenum fakt dobře rozumí a jet s tímto autem 100 km do nějakého servisu kde ví co dělají je fakt teď za trest Párkrát jsem za tu dobu co mám citroeny a začínal jsem na BX jsem musel navštívit origo servis a mohu říci, že kolikrát to byl mazec co si dovolili proto se jim vyhýbám jak mohu

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator