Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Závada motoru / C5 II 2.2 HDi 125kW
jruze
25.11.2020 22:45 - Re: Závada motoru / C5 II 2.2 HDi 125kW
U??vate?
autodiag napsal(a):
vidis Jardo a je to uplne jinak .. nebo myslis ze tam mel nechat tu vadnou vahu dle tve rady a neresit,kdyz ty ji mas na svych 6 autech mrtvou ?


Já je nemám mrtvé ale koherentní - měří ale je mimo toleranci (asi) , on má problém ale jinde - ono když tu váhu třeba odpojí tak to auto pojede s chybou ale pojede a nemělo by padnout do nouze ( a nebo může ale hned a né až po xx Km) a já neřekl že nemᚠpravdu - jen jsem chtěl naznačit že je problém jinde. Už několikrát jsem to řešil a těch příčin může být spousta od snímacího kroužku,čidla na klice,BSM , občas to dovede dělat i přetlakovej ventil na přepadech atd..(váha to nebyla ani jednou)

Já chtěl jen říct že by ho měl spíš trápit ten nouzák a až potom ta váha protože můj názor je že váha za nouzák asi nemohla.

Teď tu mám ,,chcípací" biturbo zrovna také. U MIKRI to bylo třeba čidlo teploty v sání ( ve značce mu myslám chtěli měnit turbo)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator