Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
63zdenda
28.10.2020 11:35 - Re: jruze
U??vate?
Rio- protože jsem blbej, důvěřivej a hlavně jsem potřeboval hned jezdit, když bylo vše ok, dopadlo to jak to dopadlo.
Jardo, uf, fotky neprohlížíš a přitom je tam vše jasné, už nevíš co, tak zase jde na řadu moje biturbo, odjel jsi x km domů a telefonem potvrdil vše ok i motor krásně jede, najednou ti auto plave, tak jezdi střízlivý, co napsat jiného, najednou budeš dělat celej podvozek, dám ti smělou otázku, když je vše v háji, jak píšeš, čoveče jak jsi mohl projít technickou, stejně jako s tím dvoulitrem, není to divný, neprotiřečíš si a je vše opravdu tak křišálové?
Ohledně té spotřeby na tvém, kdo tě zná, ví přesně, že ty za 5,5 l nikdy z žádným autem jezdit nemůžeš, ale u tvého možná ano, už jsem to tady jednou psal, bylo najeto 600km, ručička na palivoměru se blížila ke čtvrtce, palubák ukazoval krásných 5,9l, zajel jsem k benzíně, natankoval vervu, jinám a jinou naftu už 6 let netankuju, a natankoval 49l, spočítej si to, pomohu ti, spotřeba je 8,16 , jak je to možné, kde je chyba, v čem se to dá seřídit?
U biturba jsem byl na spotřebě 5,7l, jsou na to svědci, dokonce i na jednom srazu, kolik ti ta spotřeba ukazuje teď?
Další věc, to křídlo jsi slíbyl z mého biturbá DÁT, jako spoustu dalších věcí, že budeš stejně kupovat dveře jiné, fakt nemá cenu se vyjadřovat k tomu co tady píšeš, když už nevíš, hodíš to zase na moje biturbo, fakt píšeš k věci, na klub jsem hodil tento problém pouze z těch důvodů, že tvůj postoj k věci po telefonu byl zcela odmítavý a po tom co jsi chtěl zaplatit ještě technickou na biturbu a začal jsi započítávat věci, které jsi slíbyl dát, tak jsem se chtěl s ostatními podělit o tuto zkušenost, vždy přece komu věřit víc, než mistru servisáku, který všechno umí, zná a na vše příde, hlavně aby ostatní se nepokoušeli vrtat se v autě, když tomu nerozumí.
A já blahový jsem věřil tomu, že by jsi nikdy žádný podraz neudělal, že je vše ok a až na pár drobností budu jenom jezdit, to jsem ale vůl že?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator