Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
jruze
28.10.2020 06:40 - Re: jruze
U??vate?
Proč ? protože už při první prohlídce byl odhad škody (myslím větší než 120000,-)= totálka No já Zdendo srovnal i ty páté dveře krom toho vystřiženévo náraznáku - a potom jsem teprve sehnal komplet celej zadek včetně lamp,nárazníku s kabeláží a senzorama vše v barvě (jen jsem připlácel 2000,- za ten spojler pátých dveří co jsi chtěl),nové tyčky . Jen jsem musel s autem na stolici protože byl nosník o 15cm vevnitř a 10 cm do strany a kousek i druhá strana = to bylo na všem nejdražší + lak z.blatníku, kotouče mám vyfocené jak jsou ,,krásně stříbrnépo celé brzdné ploše" hodím sem i protokol z STK (ale já to neřeším koupil jsem co jsem koupil a že je tam xx věcí v háji no to tak bývá - také neřeším kaz na displeji,nebo že nejde nastavit datum na navi , nebo že auto plave,že nedrželo ustálenou rychlost na tempomat, že je prázdná atd...) Od Lukiho jsem před časem koupil biturbo limuzínu ( byl jsem na rybách když ji zlevnil (90000,- ) ty kola odrbaný jsou z něj , ptal jsem se co tomu je ? - nic jede pěkně = no auto po ráně a nic moc zpasované, prasklej xenon , drobné promačkliny , celé lehce po kroupech - zaslechl jsi tady že bych to řešil? - ten xenon stojí víc než ten motor a shořel po týdnu (jen elektronika 11000,- celej 28000,-) - já jsem trošku jinej - kupuji něco staršího tak s tím počítám , ale věř nebo nevěř já s tím autem neměl problém a kdybych to jen tučil (nic tomu nenasvědčovalo - jen zazlobil EGR tak když manželka jela koupit houpací křeslo tak jsem jí jel natankovat a po startu (měsíc to stálo) ve volnoběhu zhaslo . nastartoval a zase zhaslo (příznak KO EGR) tak jse tam provizorně dal záslepku - když se vrátila tak jsem koukl diagnostikou na EGR a odnoty OK ale už jsem jí neodstranil - jediná chyba a pouze v diag byla ,,koherence teploty nafty" a samo váhy kvůli EGR ale jen v diag ná jako závada, páté dveře zalobily den před - nakonfiguroval jsem je a chodily (celkem to udělaly 2x) A jestli mi je to fuk ? není kdybych to jen tušil tak jsem si to nechal - protože sem s ním jezdil Prahu za 5,5l to z žádným jiným jsem neodjel. A jakou asi to bude mít prodejní cenu kdybych to chtěl prodat když si každý zjistí že to byla totálka ?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator