Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Tažné zařízení - montáž
Hanz 397
27.10.2020 13:08 - Re: Tažné zařízení - montáž
U??vate?
vilda82 napsal(a):
Jak píše někdo výše. Koule je Polský "ksindl" (výrobce: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk i Zbigniew Nejman „AUTO-HAK” Spółka Jawna). Elektrika je: Typová elektropřípojka Citroen C5 kombi 2004-2008, 7pin, ConWys AG. Takže to není univerzál. Ale jak píšete, můj problém bude asi v tom, že takoule je opravdu o něco větší než by měla. Jelikož přívěs zase moc často netahám, tak přemýšlím, že tu kouly budu sundávat. Jsou to jen dva šrouby.

No a teda jak jsi dopadl?
Dělal to ten kryt koule, nebo jsi musel celou koulí sundat?
Jinak teda ta elektrika je to, co jsem psal: vhodná pro C5, ne přímo určená... Rozdíl, mezi tipovou elektrikou, co tam mᚠty a tipovou elektrikou třeba na stejně starou prochcáfku od stejného výrobce je jen v kabeláži. Proto je to tipová elektrika. Jinak jednotka, kterou k tomu dostaneš je v podstatě stejná na všechny káry (zase, pokud beru stejného výrobce). Já mám docela dobrý zkušenosti s touhle uni "tipovou" elektrikou od Jaeger. Ale na svoje bych si ji stejně nedal. Zkus třeba popřemýšlet, proč se origo do auta musí dokódovat (říct zbytku auta, že má kouli) a u těchhle tipovýxh elektrik jsem se s tím ještě nesetkal. Všimněte si hlavně vy, co máte automat, jak se chová to auto úplně jinak, když máte pripojenej, třeba i prazdnej vozík a originální elektriku... A věřte, že to chování rozhodně není způsobeno těma třeba 150 kily toho hobby vozíku, ale tím, že tam prostě je. U toho tažného totiž nejde jen o to, aby se po připojení vozíku vyplnul parkovací asistent a nehlásilo to chyby světel)(jasně u C5 irelevantní) ... Je to i o řízení motoru, převodovky a podobně...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator