Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
63zdenda
27.10.2020 03:15 - Re: jruze
U??vate?
Jardo, na biturbu orezlé kotouče nebyly, podrobně všechno na něm fotil pojišovák, pak dával fotky i do aukce, jo mᚠpravdu, neslyšel, bo ještě žila RT4 a poslouchal jsem muziku, ale co umřela, tak slyším vše, i to, že někudy od řidičových dveří v 80 tce píská meluzína, tak zadní destičky měly 30% jo, tak se asi přeztěhovaly z pravé strany na levou, bo levá strana měla víc jak 50% a pravá nic, prohlédni si ty fotky ještě jednou, destičky tam jsou opřené o zkorodovaný kotouč, to je ten co tam byl, nebo se ti zdá málo rezavej, ten třmen jak na fotce je, ten jsem si sehnal, další fotka, asi ti to uniklo, je nový kotouč a nové destičky, když u starého třmenu nešlo hnout s válečkem, jak bych tam asi dostal vše nové.
Dám sem citaci z STK na tvé brzdy- brzdové kotouče nadměrně zkorodované ( hloubková koroze )-poškozené funkční plochy zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdové kotouče s rýhami zjevně nepřesahuje hloubku rýh 1,5 mm, vnější poškození lanovodů ( bowdenů ).
Psal jsem jasně, že za brzdy od tebe nic nechci, tak nevím, proč to tady chceš řešit, jinak s tím motorem, když ho opět vytahuješ, tvůj hulil, říkal jsem ti to, tenhle čoveče ne, divný viď, hlavně že to sem pořád taháš, já píšu o brzdách, ty sem hodíš biturbo, motor, můj sluch a co ještě vytáhneš?
Jinak ten přepis v této situaci kolem covidu asi hned nejde, musíme to ještě chvilku vydržet, ale chci co nejdřív.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator