Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
63zdenda
24.10.2020 00:26 - Re: jruze
U??vate?
Matijaz- svatá pravda, je to o domluvě, před koupí jsem měl prosbu, zkontrolovat auto fyzicky i diagnostikou, bylo zděleno vše ok, stejně jako v inzerci, jaké bylo překvapení, když jsem zjistil kolik věcí chybí a co je špatně, viz plasty, jsou prý sundané v Radonicích, dá mi je, zaslepený egr po prohlídce a STK , pak majitel zdělil, že to manželce 2x chcíplo, tak zaslepil, pátral po tom co se tam mohlo stát, ne, zmiňovaný snímač teploty nafty, telefonicky zděleno že ví že je v háji a teče nějakou dirkou, proto motor špinavý, nedovírají páté dveře, že je špatný zámek, mnou doštelované dorazy a vše je funkční, atd atd, proč mi nebyly zděleny tyto nedostatky dopředu a tvrzeno že je vše ok, stačilo říct na rovinu tohle chybí, tohle je špatně, cena je taková, buďto ber, nebo nech být, na vše jsem musel přijít sám a hned telefonicky informovat majitele, spoustu věci mi bylo slíbeno že mi je dá, pak přišel mail, kde mi vše přičítal k ceně, dokonce i STK na biturbo 3000,-kč , vše bylo jenom o domluvě.
Jardo, jak jsem psal už několikrát, když umřel ten motor, volal jsem ti co se stalo, na to ses ptal také, když jsem nevěděl, začal jsi vysvětlovat, že opravuješ elektriku v nějakých dveří u auta, nějak mimo mísu že, sehnal jsem si servišáka, který mě odtáhl do svého servisu, asi druhý den jsi řekl, že bys to odtáhl, ale nemᚠčím, tak přivezeš motor, přivezl jsi ho po osmy dnech a s šestihodinovým zpožděním, když ho viděly dva nezávislý servisáci, nedoporučovaly ho tam dávat, tys ani nevěděl kolik má najeto km, jenom jsi pořád tvrdil, žes ho slyšel, víc nic jsi o něm nevěděl a to bych tam měl dávat?
Hele, kdybych to auto kupoval od někoho jiného, vzal bych si tebe na prohlídku, doporučil bys ho, celé od bahna, dodnes je v podběhách asi půl centimetru, s hrozným bordelem uvnitř a v takovém stavu?
Nechtěl jsem zde už nic psát, většina lidí co mi píšou SZ si obrázek udělala, ale ty pořád podsouváš, jak a za kolik bys to opravil, proč jsi to o čem jsi věděl že schází a co je špatného když jsi to po telefonu přiznal neodstranil, nebo neřekl na rovinu, musel jsi čekat až na to přídu sám a zavolám ti, ono i kdybys to auto umyl a vyluxoval, jak se to běžně před prodejem dělá, tak i ten dojem by byl jiný, možná budem mít příští týden z práce ohledně corony valno, tak jestli fungujou úřady, dal by se uskutečnit přepis aut, a je to za mnou.
Ještě musím prohlédnout zadní brzdy, je pčehřívaný pravý zadní kotouč a vyřešit RT4, umřela, za vinu ti to nedávám.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator