Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
Rafmartin
23.10.2020 09:03 - Re: jruze
99
ja som sa tiež takto niekožkokrát zamotal. Nie je pravda, že od rodine a známym auto nepredáva. kžudne, len treba odstavi emócie a bra to, že je to biznis. a tak sa aj chova a všetko nastavi. Zmluva, keď niečo nesedí a nechcem sa s tým naahova, tak postupova podža zákona - odstúpi od zmluvy, požadova vrátenie peňazí. Keď to nejde, tak südny znalec a postupova ďalej. Už nikdy by som to neriešil inak. z auta má by rados a úžitok a to tu u zdendu nebude, ani keby mu tú X7 nablýskajú ako novú. Ono je to výhoda a nevýhoda fór ako tohto našeho: človek sa môže posažova, ale v situácii ako je táto sa väčšinou rieši, čo sa malo zrobi inak. Chlapi: skúste si dohodnú podmienky medzi sebou a nie takto s kopou ďalších očí. Je kríza - keď si nedáte rady sami, tak nejaký mediátor, ktorý aj tak nemá teraz do čoho zahryznú vám pomôže sa dohodnú za rozumný poplatok. Aj s tým mám dobrú skúsenos

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator