Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
HELLMUT
22.10.2020 22:37 - Re: jruze
U??vate?
Dlouho jsem tu nebyl a koukám že se rozjela zas stará kauza...
Asi bych to shrnul takto, Zdendo došlo už i na tebe. Dal bych tam smajlíka ale není to vtipné...
Ono ani tak nejde o to, že auto za "pár korun" ( jak píše robo ) se posralo, to je celkem pravděpodobné.
Horší je že se člověk zklame v lidech...
A jelikož znám oba aktéry a mám také své zkušenosti, je mi celkem jasné na které straně bude větší část pravdy ...
Byla zde řeč o mě a FAPU, to už bylo kdysi dávno vše popsáno, nebudu se k tomu vracet.
Ale momentálně je řeč o zaslepenému EGRU.
A s tím EGREM a s tím zaslepitelem EGRU mám také nemilou zkušenost.
Už je to dlouho co mi ho zde jmenovaný pán zaslepil . Ano souhlasil jsem, to nepopírám . Chtěl jsem ušetřit a nic o této problematice nevěděl. Mistr Jruze - pro mě v té době GURU Cé pětek co o nich ví všechno, pravil, že je tam zbytečný, že sám ho má zaslepený už dlouho a je to v pohodě...Tak ho zaslepil a je pravda že jsem jezdil X let v pohodě.
Až jednou takhle chci předjíždět a když na to dupnu a vystřelím, tak najednou jak kdyby mě ze zadu někdo chytil a škubnul se mnou zpátky dozadu. Rozsvítila se žlutá kontrolka motoru.
Tak jsem jel za servisákem v Nučicích co také hodně ví ale místo chvástání se na netu maká a nelže.
Moc se divil co je to za kravinu zaslepit EGR, že to se dělalo někdy v "minulém století" a že u těchto aut to ani nejde!
Dal mi tam EGR fungl nový ale ejhle , auto začalo škubat a blbě jet. Tvrdil mi že už jsem to tak musel mít před tím. Já se dušoval že rozhodně ne, že to jezdilo. Tak jsem mu to tam odvezl znovu a on mi večer volal že na tom ztratil celý den a když už byl zoufalý a nevěděl co s tím tak ten nový EGR zaslepil a auto zas přestalo škubat a jezdí normálně!
Řekl mi : kde jste to auto měl ? Kdo vám to udělal ? Co to bylo za bastliče? On místo aby vyměnil EGR, tak vám udělal něco s mapou motoru. Něco tam totálně zbastlil a nahrál nějaký jiný program aby to auto nepoznalo že je EGR zaslepený. Nechápu jak můžete projít technickou... Takže jsem v prdeli, mám strach to řešit zas nějakým přehráváním nebo je to nejisté že to půjde dát do původního stavu. Raději jsem smířen že mě občas někdo při předjíždění chytí za kšandy a škubne se mnou zpět do zadu ( v létě na dovolené se to stalo 2x je to dost nepříjemný )
Takže člověk neznalý si může udělat obrázek jak to v Radonicích funguje...
Je smutný že jsi to od@ral i ty Zdendo, vypadalo to že jste pořád kámoši.
A Jardo , tvůj argument - proč tu opravu neřeší u tebe ? Víš proč? Protože jak má člověk důvěřovat někomu kdo lže a sám se do těch lží zaplétá a možná i těm svým lžím věří? Jak má věřit že oprava bude kvalitní a definitivní, že to nebude jen další bastlení?
Ano Zdenda udělal velkou chybu , měl okamžitě auto odtáhnout k tobě a nechat si vrátit peníze.
Jenže chápu že se někdy stane že člověk zazmatkuje, nechce si připustit že udělal špatný obchod a doufá že to nebude tak zlé a dokáže to nějak vyřešit.
V každém případě věřím že to Zdendu poučí stejně jako mě...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator