Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problém s řazením - manuální převodovka
jruze
21.10.2020 19:27 - Re: Problém s řazením - manuální převodovka
U??vate?
Ferro napsal(a):
Zdravím Jardu Růžu a díky za nabídku: "No nerad se vnucuji a nebo přebírám zákazníky , ale do Veselí nad Lužnicí to nemᚠdaleko a možná tu to lanko i mám. No jak se říká ,,líná huba holé neštěstí".

Vono to není ani o líné hubě (viz: ... "a rady, komu to svěřit, protože sám si to neudělám a nikam daleko s tím nedojedu."), ale o tom, že svou "nabídku" jsi dával až ex post a na dvojku se do Veselí fakt nepohrnu. Škoda, že jsi nenapsal hned, že za mnou dojedeš a před barákem to sfouknem, nebo že to naložíme na Tvůj vlek a dovezem do Veselí, kde to hravě zmákneš.

Njn, už jsem chytřejší a vím, že Ti mám napsat soukromou zprávu a dohodnem se napřímo. Tak třeba příště.


No tak snad příště a nemusel bys na dvojku - myslm že by na toto měla fungovat i asistenčka z poviného ručení = je to přece závada a do jisté míry nepojízdné auto

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator