Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
jruze
20.10.2020 21:07 - Re: jruze
U??vate?
konqui napsal(a):
Spíš mi moc nejde do hlavy, že auto od mechanika je v takových sračkách. Ale částečně jsem to pochopil - pro tebe X7 mají hodnotu pomalu nulovou, to by vysvětlovalo vše - pokud je všechny mᚠpo smrti.


To auto po celou dobu co jsem ho měl nemělo žádný problém a příznaky nějaké poruchy a to samé další dvě X7 co mám( když nepočítám počáteční závady které jsem musel řešit hned po koupy a některé byly za víc než výdaje Zdendy a měli být OK anebo se projevily hodně brzy) - vůbec jsem neřešil A co mᚠna mysli za ,,sračky" ? To jako že jsem nenamontoval kryt pod motor,na baterku,na motor ? - kolik lidí zde na foru má dekl pod motorem , kolik X sedmiček má ty plasty nad světlama a kryt baterky ? (2/3 to nemají ani z výroby.To auto nemělo problém po celou dobu co jsem ho měl a co se stalo netuším - to jsem měl jako auto zgenerálkovat a prodat za 79000,-? Za kolik jsi koupil to tvé co si do něj už vrazil a za jakou dobu ? mne to auto vyšlo na 110000,- opravil co bylo potřeba vše na nápravě a nechal vyměnit AP a najel +- 20000Km a nebyl doposledka žádný problém.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator