Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
jruze
20.10.2020 01:26 - Re: jruze
U??vate?
63zdenda napsal(a):
Hele, v inzerci jsi psal motor ok, hydraulika ok, nápravy a podvozek ok, že něco chybí a co je špatně po telefonátu s tebou ani zmínka, na nic jsi neupozornil, ještě jsem tě žádal, a vše před prodejem zkontroluješ, koukneš na fap, podle stavu vyčistit nebo nechat, při dalšim hovoru jsi řekl, že je vše ok i fap, komu jinému bych měl proboha věřit, když ne klubovému servisáku, který jezdí prohlížet auta před koupí, já jsem jenom laik, špatné vztahy sme spolu neměly, tudíž byla velikánská důvěra, že si nedovolíš mě podrazit.
Na vše jsem si musel přijít sám a hned tě informovat, jaké byly tvé odpovědi, o zaslepeném egru vím, klidně záslepku vyndej, on chodí, proč si to neudělal ty před prodejem, chybějící plasty tady mám, vše ti dám, nad světlem a baterii nemam, ale dám ti ho z tvého biturba, zadní kšilt ti dám z tvého biturba, vím že je celej lak odrbanej, tažné ja nepotřebuju, dám ti i s elektrikou z tvého biturba, pak jsi volal, že tažné je ok a je škoda ho rušit, že zaplatíš nové, sám sis u Hanze ověřoval za kolik ho umí sehnat on a že ty to za ty peníze neumíš, tak a ho koupí, že ho zaplatíš a že elektriku na tažné maš a dᚠho, o snímači teploty nafty že je v závadách hsem tě informoval já, řekl jsi, že to víš a dᚠnovej, že je špinavý motor od palivového čerpadla až dolu na převodovku mᚠtaké odemne, řekl jsi, že je to nějakou dirkou na snímači teploty nafty, který dᚠnový a že to tady na klubu ten únik někdo už řešil, dále jsem objevil já a ne ty, že je mokrý vstřik číslo 3, psal jsem to již zde několikrát, najednou o něm také víš, nikdo samotný vstřik nedotahoval, tak tady nerozvíjej prosim své teorie, ale proč jsou na všech vstřicích otisky čelistí asi sikovek, to otázka, ven šly podezřele dobře, páté dveře že elektricky nedovírají mᚠtaké odemne, najednou jsi to věděl, říkal jsi, že ses na to koukal a že to je zámkem, že dᚠnový, nemusíš, ušetřil jsem ti peníze, když jsem viděl ty ohle plastové dorazy pátých dveří, tak jsem je kousek zašrouboval a ejhle, oni zavírají, že vyměníme kola s disky je také tvým nápadem, když jsem ti volal, že u dvou středů jsou na hliníku puchýře a na všech jsou záseky od majzliku, tak jsi řekl opět vím o tom, byly tam bezpečnostní šrouby, nebyl klíč tak se na to musel vzít majzlik, vyměníme je z tvého biturba, ty tvoje jsou hezčí, dále ke spotřebě, ano palubák ukazoval krásných 5,9, ale při tankování do plné nádrže kaukulačka napočítala 8.16, divný že, dále k ceně, za biturbo 42, na tvůj účet posláno 40, jasně, počítᚠto jak ten palubák, hele, já se už nechci o ničem dohadovat, slíbyl jsi hory i s horáky a teď ze všeho couváš, krotíš se jako had a vymýšlíš pohádky, kdybych si tě vzal jako mistra servisáka k takovémuto autu, řekl bys a po něm skočim a bral ho všema deseti, nebo bys mi to rozmluvil.
Hele, kupoval jsem už dost aut z různých bazaru, i s aček, můžu tě ubezpečit, že při jakémkoli dražšim problému jsme vždy vše hned vyřešili, sice nezaplatili vše, ale víc jak půlku jsem dostal vždy.
Chci to už dotáhnout do konce, a mám klid, tak by sme mohly příští týden udělat přepis, pokud teda korona dovolí, ještě mi schází ten druhý klíč, tady posílám ještě pár fotek s chybějícími šrouby na nápravnici po tvé kontrole před prodejem a samozřejmě po STK, hlavně že sme všichni férový a křišálový jak ta nápravnice.
Jo ještě jsem zapomněl, že jsem tě upozorňoval na vyšší kouřivost, dále jsi mojí ženě a poté i mě tvrdil, že auto 2 roky stálo, pouze jednou ročně na ryby, jinak nejezdilo, tady píšeš něco jiného, psal také zde, že mᚠhovory přez mladého telefon nahrávaný, tak si je přehraj, a slyšíš co vše jsi slíbyl a říkal


Ohledně kol - zeptej se Lukiho jsou to kola z biturba limuzíny od něho(takto byly koupeny) na tomto byly 18. Ohledně vstřiků - já se jich ani nedotkl a co vím tak jsi říkal rosil a že jsi ho dotáhl a OK - jen jsem nevěděl který (pokud na nich něco je tak od Dojáčka P-9 ten servisoval toto auto a bývalí majitel říkal že byly měněné ale nevím kdy) , ohledně snímače teploty nafty - ano vím o něm , ale tobě zahlásil chybu ? (rozsvítila se ti kontrolka ?) v diag byla jen koherence a v diag FAP dobré hodnoty včetně aditiv , šroubů na držácích napravnice sem si nevšiml a to zřejmě ve ZN servisu při výměně AP , závěs OK nebyl to si i ty a každý kdo ty fotky vidí asi pochopí(viz tvé foto z nehody - kluci co to měli na stolici mi řekli že je hnutej podle nosníku a pokud ho sundají že bude problém ho zpět namontovat a že to srovnají s namontovaným, neříkal jsem že auto dva roky stálo , ale že skoro dva roky stálo = auto jsem měl +- čtyři roky a jezdilo první dva roky (manželka), potom příležitostně a já na ryby + najaře stěhování, Při koupi se dá usmouvat sleva a ta byla , pokud je závada tak co vím tak chtějí všude v prvé řadě opravovat oni a to jsem chtěl také - i jsem ti říkal abys zavolal na asistečku (zelená karta) do kolika Km je odtah - kam by to vyšlo a že si to potom přes souseda převezu.Neříka jsem že přivezu kompletní motor ale takovej který by se zkomletoval z toho v autě (a následně celej kompletní se vstřikama za 15000,-) když jsi odmítl ten co jsem přivezl a i vstřiky co jsi si objednal (chtěl) a zrušil. Ohledně deklu pod motorem který tam když jsem to koupil tam nebyl sehnal jsem je v Radonicích neměl jsem jak dovézt,ty plasty nad svělem a na aku tam také nebyly sehnal jsem . jsou v Radinicích, kryt motoru a druhý klíč je také v Radinicích - pro mne je to celodenní vejlet (800Km) kterej jsem už jednou absolvoval zbytečně s motorem a proto jsem řekl a ho klidně vyhodí ven né že je špatný - pro mne nemá tu cenu zabytého dne a druhé nádrže nafty(krom toho tu mám ještě jeden ale s prasklím výměníkem).

Jinak Zdendo já jsem tu na fóru také koupil několik aut jako dobrých na jednom mi schořel xenon(byl děravej a zateklo do něj), auto potlučený ze všech stran a po kroupech nebyl jsem při předání doma a když jsem se ptal na stav tak také OK(neuplatňoval jsem nic) , u dalšího jsem také nebyl doma ale to bylo skoro OK a když jsem se zmínil před jiným zdejším uznávaným servisákem tak mi řekl že jsem kretén že jsem to koupil že tam klepe motor na klice - také tam odešlo dost věcí a poměrně brzo ( nereklamoval a ani neřešil) a to biturbo od tebe se kterým bych mohl objet svět 2x kolem mne nechalo na dálnici s vozejkem dřeva - (odešlo BSM) - odtah 0 mladej musel jet sehnat jinou, zadní brzdy KO, tyčky na z.stabíku klepou (ale opravdu klepou tak že se s tím nedá jet bez rádia nahlas) - ale já si koupil totálku.Až to budeš chtít přepsat dej vědět - pošlu ti plnou moc (pošli údaje) a věci co jsem měl dodat jsou v Radonicích k vyzvednutí(krom kol).

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator