Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
jruze
16.10.2020 17:18 - Re: jruze
U??vate?
Rio11 napsal(a):
Proč si to kupoval když je to tak špatné ? Sis to neprověřil a nezkontroloval ?


No protože to jezdilo +- za šest litrů(spotřeba šla za dobu co s tím jezdil šla ještě dolů - se špatným vstřikem) , přední ostřik ostřikoval(ale byl tam nějak zbastlenej už tak koupeno),protože tam chyběly některé dekly které nejsou standartně výbavou (pod motorem ano - nevešel se do limuzíny( a když jsem auto kupoval tak tam nebyl- sehnal jsem a nenamontoval),na motoru ano , na světlometu na některých není standartně, na baterce není standartně), převodovka občas nepatrně cukla při podřazování - nahoru řadila bez problému a čistě, olej neubýval-nepřibýval, startovalo na otočku,auto najelo od začátku roku max 5000Km - měli to za poslední čtyři měsíce půjčeno tři zákazníci po dobu opravy (nikdo si nestěžoval a nekomentoval žádný problém, snímač teploty nafty byl jen v diagnostice jen jako koherence= žádný vliv na jízdní vlastnosti) auto absolvovalo duben- květen několik jízd Praha-Veselí při stěhování = bez jakýchkoli problémů . Zadní ostřik jsem neopravoval z důvodu pozdější vyměně celého spojleru (dodán jiný v barvě a bez poškození laku), EGR byl zaslepen ale je funkční, o špatných tyčkách jsem nevěděl a po info že jsou KO dodány nové, o žádné závadě motoru jsem nevěděl a ničím se neprojevoval žádný problém (krom snímače teploty paliva - informace o tomto byla odemne ) žárovka deního svícení byla vyměněna za starší funkční nevydržela (novou jsem neměl). Cena X7 79000,- není přemrštěná = za tu se prodávají i C5II , motor se dá zničit za pár minut ( i ten který je v perfektním stavu, vstřik taktéž ) tím nechci říct že to Zdenda udělal úmyslně ale prostě se to stalo - proto jsem dodal jiný = že špatně vypadal neznamená že je špatný- je z havarovaného auta na motoru cyběly vačky(ty má na původním) , vstřiky čerpadlo a vývěva (siemes by na to nepasoval a motor byl koupen bez)= šlo o blok.písty a hlavu která to podle mne při upadnutí ventylu odnese (jestli upadl ventyl tak to se může stát kdykoli a bez předešlého varování) vstřik varovat může a také se dá odepsat během pár minut třeba špatnou naftou (netvrdím že tomu tak je - jen že to auto jezdilo +- za 6l/100Km = vadný vstřik by asi neměl takovou spotřebu).Mimoto proběhlo několik telefonátů že spotřeba ještě klesla,převodovka řadila dobře. Původní předání mělo být u Zdendy v práci potom změna že u něj doma. O nějakých problémech nebyla zmíňka až do problému s motorem(krom konzultace s EGR a vypnuté ruční brzdě - ale s tím že to funguje a 5. dveřích které začaly zlobit - měli by stačit jen nastavit) Oprava mohla proběhnout u mne a nestálo by to vác jak deset.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator