Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
jruze
13.10.2020 17:44 - Re: Koupě Citroenu C5
U??vate?
Zdendo ten motor co jsem dodal je OK stačilo přestrojit vačky,čerpadlo,vstřiky a vývěvu- ten motor jsem před tím než jsem ho já kupoval slyšel běžet stál 10000,- použil jsem z něj jen vačky. Nechtěl jsem za něj nic . Také jsem ti nabízel to aby jsi to nechal odtáhnout z mé pojistky buď do Veselí a nebo do Radonic ( odtud bych si to už převezl já) zadalší jsem sehnal vstřiky jak jsi chtěl a následně je k mání kompletní motor do x7 i se vstřikama za 15000 ten jsi odmítl . Co se v motoru událo nevím ale podle stavu vstřiku asi upadl ventil = oprava nerentabilni protojsem dodal jiný = výměna a přestrojení by nepřesáhla 10000,- Že jsi si sehnal jiný za 20000? Potom za opravu a materiál je 15000? - stačilo jen neodmítnout to co jsem navrhl a vzhledem k tomu že oprava ještě není provedena to lze realizovat.( tedy v podstatě odtah a má práce + tedy vstřik-y) 35000? co třeba novej motor z Citroenu? Stačí říct a pošlu tam odtahovku.A pokud mᚠs autem takovej problém tak ho vezmu zpět ale alespoň pojízdné (klidně tam dej ten motor odemne)mám na něj (na auto) dva kupce další.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator