Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
63zdenda
13.10.2020 15:29 - Re: Koupě Citroenu C5
U??vate?
jruze napsal(a):
Auto po výměně oleje a cesta k tobě (něco přes 200Km)= olej jak píšeš jsi kontroloval a byl OK ? Při diagnostice u tvého servisáka a kontrole hladiny oleje byl na OK nikoli přes tak nevím.Pokud by se ,,posral" vstřik propálí se píst nikoli upadne ventyl.(do vstřiku nemělo co jiného praštit aby ho tak poškodil proto si myslím že upadl ventyl) No už mne to nebaví - pošleš mi že já útočím na tvou peněženku a že jsem ubožák (to mi příjde spíš opačně) no tak to uděláme jinak = uveď auto do původního stavu = tak aby jelo a já ho odkoupím zpět za cenu kterou jsi mi za něj zaplatil( odkup havarovaného biturba aukční cena 42000 + doplatek 40000 = celková cena 82000).To je asi fér nebo není ? Ty tyčky a spojler měnit nemusíš.


Čeho ty mᚠdost, já mám už tebe dost, po umření motoru jsem se po vystydnutí na olej díval, bylo ho nad maximem, když jsem ti volal, říkal jsem ti to, servisáka žádného nevlastnim, proto není můj, ale opravuje auto, vše jsi měl dovézt, nevím proč počítᚠkm, motor jsi měl dovézt pondělí nebo středu, ve čtvrtek jsem volal, slíbyl jsi ho přivézt v pátek ve 13 hod, 14,30 jsem ti volal kde jsi, opravoval jsi nějaké auto, po mém naléhání jsi přijel v 19 hod, mezi tím jsem musel jet do Lípy pro manželku, kterou jsem kvůly tobě poslal autobusem, abych jí i s nákupem odvezl domů a jel zpět, najeto 126km, zbytečně, ani jsi nedal vědět, že přijedeš o 6 hodin dýl.
Už těch tvých pohádek mám opravdu dost, kopeš kolem ale k problému se nepostavíš a jestly to je útok na mou peněženku, to si opravdu stále myslím, co také jiného, když jsem v tom za 35 tis,kč.
Ale ještě jednou si to shrňme- auto které jsi měl na klubu v inzerátech, bylo motor ok, podvozek a nápravy ok, automatická převodovka měněna s malým nájezdem.
Když jsi auto přivezl, po pár dnech když jsem přijel ze služby, zjištěno že chybý spodní kryt motoru i s lyžinkou, vrchní kryt motoru, kryt nad světlem a kryt baterie, auto jsme s manželkou vykydaly, sedačky propálené od cigaret, jízda zjištěno pro mě laika podivné chování jak motoru, tak zvláštní řazení, jel jsem ke klubovému servisáku na diagnostiku a zkušební jízdu, cukání motoru a mokry vstřik č.3 potvrzen, robot také řadí zvláštnim způsobem, po otevření zjištěn zaslepený EGR, špatný snímač teploty nafty, diagnostika podle hodnot odhalila zaslepený EGR, potvrzeny zkušební jízdou zadní tyčky stabilizátoru, nesvítící světlo denního svícení, hrozným způsobem vyšusovaná barva s lakem ze zadního límce pátých dveří a nedovírá elektrický zámek pátých dveří, po telefonátu s tebou slíbená náprava, že o těchto problémech víš a vše přivezeš, co nemᚠdᚠz mého biturba, jediné jsi nevěděl o tyčkách, je to divné, jelikož jsem po tobě chtěl, a celé auto prohlídneš, koukneš na stav fapu a dᚠvědět výsledek této kontroly, pak jsi volal, že je vše v pořádku, víc křišálové to být nemůže, no a pak nastal problém s umřením motoru, od toho jsi nejprve dal vůbec ruce pryč, pak jsi slíbyl přivézt jiný motor, celý motor jsi samozřejmě nedovezl, to co jsi přivezl mi dva servisáci potvrdily, že se propadly hanbou někomu něco takového daly, proto jsem sehnal jiný, s jasnou historii, pak jsem ti volal, že až mi povezeš ten scházející material, že si ten svůj motor můžeš odvézt, tvá odpověď mě dostala do kolen, klidně ho vyhoď, asi ten motor tak křišálovej také není, že?
A jak by sis představoval vrácení auta do původního stavu, jako že těch 35 tis.kč do toho vrazim a pak ti ho vrátim, jseš normální, nebouchl ses do hlavy?
Já už jsem smířen s tím, že od tebe neuvydím ani korunu, jsem prostě důvěřivej vůl, ale tady sis asi opravdu podepsal svůj ortel, aspoň podle počtů SZ co dostávám, jedno ti ale slýbim, pokud budeš někdy prodávat nedejbože nějaké auto, určitě tě doporučim jako férového co nikdy nezklame.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator