Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
63zdenda
11.10.2020 17:54 - Re: Koupě Citroenu C5
U??vate?
Chtěl bych se s vami podělit o mou zkušenost s koupí vozu C5 od místního mistra servisáka.
Zatím nebudu podrobně popisovat výměnu bouraného biturba za 2l automat, kdy jsem 2dny s manželkou ztrávil očistou, abych věděl, že to je auto.
Po koupi, kdy jsem nebyl u předání, byl jsem ve službě, jsem si při jízdě všiml, že motor pocukává, občas lítají otáčky a robot neví, zda přeřadit, či ne, jsem zajel na prohlídku k jinému místnímu servisákovi, kde se vše potvrdilo, jako by prokluzovala spojka, auto bylo čerstvě po STK, prý, dále diagnostika odhalila zaslepený EGR, nějak mi to zavání, že by s tímto nechaly auto projít, dále v závadách snímač teploty nafty, nesvítící jedno světlo denního svícení, mokrý vstřik č.3, motor od palivového čerpadla mokrý až dolů na převodovku,při předjíždění kouří, chybějící plasty.
Po domluvě s majitelem slíbená náprava, že dodá, ne prodá, spodní plast motoru i plastovým páskem pod ním, plast na motor, plast na akumulátor a na světlo, snímač teploty nafty, žárovku denního svícení, elektriku na tažné a výměnu mých alu kol.
Dále po ujetí 500km motor umřel, zjištěno na místě jiným servisákem, že po vyndání onoho vstřiku č.3 dostal ze spodu řádně nafackováno, slíben jiný motor, přivezen se zpožděním 6hodin motor na dva díly, vybrané vačky, osazení po nich vydřeno, stáří ani nájezd neznám, orezlý, sehnal jsem jiný, s jasnou historii a nájezdem, nicméně majitel nechce na nic slyšet, o nějaké peněžní náhradě, měl jsem vyslyšet rad a nechat mu auto odtáhnout, vždy má přece nějakou povinnost, nehledě na slušnost a fér jednání, vždy jsem si myslel, že sme tady jedna rodina a když tady někomu věřit, tak komu jinému než servisákům.
Chtěl bych znát vaše názory k tomuto dlouhému slohu, který je stále jenom ve zkratce, třeba i formou SZ.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator