Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problém s řazením - manuální převodovka
jruze
11.10.2020 10:11 - Re: Problém s řazením - manuální převodovka
U??vate?
Ferro napsal(a):
Jak jsem slíbil, tak podávám info o opravě:

Velmi záhy jsem zjistil, že na opravu před barákem nestačím a musel jsem na dvojku doskákat do Budějic. Nejhorší bylo najít někoho, kdo by to udělal v dohledné době. Bohužel lidé znalí a schopní, kteří ještě chtějí a umějí něco rukama, ubývají a zbylí mají práce na měsíce dopředu. Viz zdejší machři. Nakonec jsem jednoho udolal a on provedl opravu. Konstatuji, že nejlepší oko na příčinu závady měl Jarda Růže. Skutečně bylo prasklé lanko. Mechanik sehnal z vrakoviště jiné a celkem jsem zaplatil 2.500. Zase jezdím a najednou si uvědomuji, že dřívější špatné řazení jedničky a dvojky nebylo spojkou, ani opotřebením sinchronu, ale načatým lankem, které muselo jednou prasknout. Ještě že mne to nepotkalo někde v zahraničí, nebo v metelici uprostřed noci mimo ciivilizaci. Nebo nedej Bože tu mojí kdekoli a kdykoli!!!
Všem Vám děkuji za rady a snahu pomoci.


No nerad se vnucuji a nebo přebírám zákazníky , ale do Veselí nad Lužnicí to nemᚠdaleko a možná tu to lanko i mám. No jak se říká ,,líná huba holé neštěstí"

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator