Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zkusenosti s motorem 3.0HDi
RimmerCZ
07.10.2020 11:34 - Re: Zkusenosti s motorem 3.0HDi
U??vate?
Akorat jedna vec. Nevim proc to u dealera "posrali", ale dil sice vymenili, auto normalne jezdilo, jenze se pri nastartovanem motoru ozyvalo z tech klapek bouchani v pravidelnem intervalu cca 10 vterin nebo tak.

Tak mi to muj mechanik zkouknul a hlasilo to chybu kalibrace nejakeho toho ventilu, ze odchylka od minimalni polohy nebo tak neco. Ma se totiz provest kalibrace pri studenem motoru, nastartovat a nechat zahrat a celou dobu se dela nejaka kalibrace toho ventilu. Chvili to trva nez se dostane motor na provozni teplotu, ale po tomhle ukonu uz nic neboucha a diag chybu nehlasi. Prvne jsem myslel, ze je spatny dil, ale byla chyba mezi klavesnici a zidli u dealera. Tak jen kdybys to menil, tak je na to upozorni a znamena to, ze jim tam musis nechat auto pres noc, at vychladne motor. Vymena toho dilu je v diag psane 0.4h, nauctovali samozrejme vic no, a diag si taky nauctovali, ale neresil jsem to s nima, nemam na to nervy Nechal jsem to tam delat jen proto, ze to s montazi bylo levnejsi nez jen koupe samotneho dilu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator