Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Seřízení výšky vozidla
jirka0077
26.09.2020 21:41 - Re: Seřízení výšky vozidla
99
Tak jsem normálně, asi vyřešil můj problém. Zkoušel jsem možnosti s referenční výškou. Na autě mám 16 kola, no a tedy podle toho měření mám poloměr kola 290mm. Teď jsem přemýšlel jak vypočítat ty udaje našel jsem si tady ty potřebné informace a tedy že vnitřní měřená výška je 160mm a že to je u všech C5 stejný no nevím páč na 15kolech to bude asi zase jiný. Tak to bylo jasný ale říkám si vzadu podle měření 215mm měřená výška vnitřní jenže na 17 kolech. Tu zitra na zadní nápravě radči změřím pokud mám pomoměr kola 290mm, tak musí být zákonitě nižší vnitřní výška. Ale je to kravina, teď jsem si to spočítál to by vycházela vnitřní výška kola 175mm. Ale 290-175 a jsem na 115. To už mám vyzkoušeno že jsem mimo toleranci s referenční výškou.
Ale spočítal jsem si 215-290 a dostal jsem se na 75 a to jsem byl překvapený referenční výška na zadní nápravě byla nastavená a ECU mi napsala že s tolerancí +-2mm.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator